BİZİM HİKAYEMİZ

Ak Güven Havalandırma Sistemleri

Ak Güven Havalandırma Sistemleri 2018 yılında İstanbul'da kuruldu. Havalandırma sektörüne duyduğu saygı, çalışmalarındaki titizlik ile müşterilerine en iyi hizmeti vererek, kalitesiyle sağlam ve uygun maliyetli işler çıkarmaktadır.

En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Ak Güven Havalandırma Sistemleri, uzman kadrosuyla firmaların havalandırma sistemleri taleplerine cevap vermektedir.

Havalandırma sistemleri denildiğinde akla gelmeyi başaran firmamız kaliteyi ilke edinerek faaliyette bulunduğu havalandırma hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluşu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bilinen tüm yöntemleri iç mekan, fabrika, kafeterya, restoran, otopark, alışveriş merkezleri, konferans salonları, toplantı salonları, çeşitli faaliyetler sürdüren fabrikalar, hastane laboratuvarları, kamu kuruluşları, kimyasal üzerine faaliyet gösteren iş yerleri ile benzeri alanlarda değerlendirmektedir.

Ak Güven Havalandırma Sistemleri; İzmir Adnan Menderes Hava Limanı, Burger King, Şampiyon Kokoreç, Doğuş Otomotiv, Alarko Carrier, Uno Ekmek Fabrikası, Kastamonu Entegre Fabrikası, Avcılar Torium Avm, Gebze Honda, Üsküdar NamNam Cafe gibi büyük projelere imza atmış bulunmaktadır.

Bize Ulaşın

24+

Yıllık Tecrübe

Ödüllerimiz (0+)

25 yılda 12 farklı ödülle gurur duyuyoruz

İşimiz (0+)

100'den fazla irili ufaklı proje tamamlandı. Çaba ve tutku ile çalışma girişimi

Üye (0+)

1000'den fazla mühendis ve önde gelen uzmanlardan oluşan ekip gece gündüz çalışıyor

VİZYON VE MİSYON İSTATİSTİKLERİ

Bir şeyleri birbirine bağlamak, her şey insanlarla ilgilidir.

Değerlerimiz

Türkiye kıta sahanlığında lider operatör konumundayız ve önemli uluslararası faaliyetlere sahibiz. Petrol ve gazın yanı sıra rüzgar ve güneş enerjisinin keşfi, geliştirilmesi ve üretimi ile uğraşıyoruz. Biz ham petrol satmak ve işleme, arıtma ve ticaret faaliyetleri ile, doğal gaz büyük bir tedarikçisi vardır. Faaliyetlerimiz sekiz iş alanı, personel ve destek bölümü aracılığıyla yönetiliyor ve Kuzey ve Güney Amerika, Afrika, Asya, Avrupa ve Okyanusya ve Norveç'te operasyonlarımız var./p>

Güven Oğuzhan

Yetkili

Neden Farklıyız

Diğer girişimciler olarak, iş odanıza yer veren alan ihtiyacını anlıyoruz

Fiyat teklifi alın

Müşteriler

Müşterilerimiz ne söylüyor

"Şu anda tek bir vuruş çizememeliyim ve yine de şimdiye kadar olduğundan daha büyük bir sanatçı olmadığımı hissediyorum."

Emre KurtAvva Genel Müdür

"Harika bir huzur, tüm kalbime sahip oldu, tıpkı tüm kalbimle sevdiğim bu tatlı sabahları gibi.

Mikalil UsluMed Lastik Şirketi

"Şu anda tek bir vuruş çizememeliyim ve yine de şimdiye kadar olduğundan daha büyük bir sanatçı olmadığımı hissediyorum."

Emre KurtAvva Genel Müdür

İşe Alım

Dünya üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmak isteyen akıllı bireyler arıyoruz. Bu sizseniz, Kariyer sayfamızı ziyaret edin veya bize bir CV gönderin: info@akguvenhavalandirma.com